Yatırım Danışmanlığı

Küresel piyasalarda ve Türkiye sermaye piyasalarda değişen risk algısı veri ve haber akışında oluşan dalgalanmalarda konusunda uzman yatırım danışmanlarından kısa, orta ve uzun vadeli piyasa desteği alarak yatırımlarınıza yeni yön verebilir, birikimlerinizi profesyonel uzmanlardan alacağınız bilgiler ile şekillendirebilirsiniz.

Yatırımcı Dostu Ahlatcı Yatırımda her yatırımcı bizim için evimize gelen konuk gibidir. Bu anlayışın getirdiği özenle sizinle birebir görüşme yaparak sizi yakından tanıyarak risk ve getiri anlayışınızı belirler buna uygun yatırım ürünlerinde tüm piyasa verileri ve araştırma departmanımızın güncel raporlarının değerlendirilmesi sonucu oluşturduğumuz görüş ve strateji önerilerimizi sizlerle paylaşırız. Ahlatcı Yatırımda size özel yatırım danışmanınızdan Yatırım Danışmanlığı desteği alarak sürekli değişen piyasa şartlarında yatırımlarınızı güvenle yönetip büyütürsünüz.

Yatırımcıların ihtiyaçlarını ve risk algılarındaki değişimleri yakından takip ederek değişen piyasa şartlarına göre karar verirken geniş ürün yelpazemizden yararlanarak yatırımlarınıza yön verebilirsiniz.

Yatırım danışmanlığı hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için 444 0 968 nolu telefondan size özel atanmış yatırım uzmanı ile iletişime geçerek veya info@ahlatciyatirim.com.tr adresine mail ile bilgilendirme yaparak ve diğer iletişim kanallarından bize ulaşarak daha fazla bilgi alabilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

Risk Uyarısı

Burada yer alan her türlü yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

  www.ahlatciyatirim.com.tr sayfalarında yer alan her türlü piyasaya ait sayısal veri, hesaplayıcılar, fiyatlar, raporlar, araştırma, haber, görüşler ve tavsiyeler genel anlamda bilgi vermek amacıyla halka açık olarak hazırlanmış gösterge niteliğindedir. Bunların izinsiz kullanılması sonucunda yatırımcıların ve/veya ilgili kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kâr yoksunluğundan, manevi zararlardan ve her ne şekil ve surette olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı şirketimiz sorumlu tutulamaz.

Risklere ilişkin olarak size sunulacak olan risk bildirim formlarını dikkatle okuyunuz.