AHL Trader Plus

  • Ahlatcı Yatırım Menkul Değerler olarak ücretsiz sunduğumuz  uygulamamız AHL TRADER PLUS cebinizde!
  • Google Play Store ve Apple Store üzerinden "AHL TRADER PLUS" ismi ile aratıp cep telefonunuza ücretsiz şekilde indirebilirsiniz.
  • Pay Piyasası, VİOP, Varant, Fon piyasalarında tek tuşla hızlı alım- satım  yapabilirsiniz.
  • Portföyünüzdeki hisseleri ‘’Takip Liste’’nize ekleyebilir ve anlık fiyatlamaları takip edebilirsiniz. 
  • Bekleyen ve pasif emirlerinizi düzenleyebilir, anlık şekilde takip edebilirsiniz. 
  • Anlık olarak yurt içi ve yurt dışı piyasa verilerine / haberlerine ulaşabilirsiniz.
  • Konularında uzman kadromuz tarafından hazırlanan günlük bültenlere ulaşabilir, araştırma birimimizin hazırladığı piyasa yorumlarını anlık  takip edebilirsiniz. 
  • Soru, görüş ve önerileriniz için ‘’Canlı Destek’’ bölümünü kullanabilir, kurumumuzdaki müşteri temsilcinize tek tuşla ulaşabilirsiniz.

 

Risk Uyarısı

Burada yer alan her türlü yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

  www.ahlatciyatirim.com.tr sayfalarında yer alan her türlü piyasaya ait sayısal veri, hesaplayıcılar, fiyatlar, raporlar, araştırma, haber, görüşler ve tavsiyeler genel anlamda bilgi vermek amacıyla halka açık olarak hazırlanmış gösterge niteliğindedir. Bunların izinsiz kullanılması sonucunda yatırımcıların ve/veya ilgili kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kâr yoksunluğundan, manevi zararlardan ve her ne şekil ve surette olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı şirketimiz sorumlu tutulamaz.

Risklere ilişkin olarak size sunulacak olan risk bildirim formlarını dikkatle okuyunuz.